Vrácení zboží

Vrácení zboží

Na vrácení zboží má zákazník nárok do 14-ti dní od přijetí balíčku od prodávajícího bez udání důvodu. Zboží však musí být v původním stavu (se štítkem, neprané, nevyžehlené, neparfemované a neušpiněné od pudru, rtěnky apod.).

Součástí vraceného zboží musí být vyplněný a podepsaný formulář pro vrácení nebo reklamační protokol

Pokud bude vrácené zboží jevit známky nošení, nebo bude bez původního štítku, zboží Vám zašleme zpátky a Vám zaniká nárok na vrácení zboží.

Jak postupovat ?

Zákazník je povinen zaslat zboží doporučeně na adresu: Miroslava Ganiecová, Na Sídlišti 207 ,Lutín 783 49, nebo zásilkovnou na podací místo -  Na Záhumení, Lutín, 78349 .

Balík je nutno zaslat doporučeně, pokud bude balík zaslán obyčejně poštou (bez podacího čísla), za ztrátu balíčku zodpovídá zákazník. Pokud kupující zašle zboží na jinou adresu, prodávající za vyzvednutí balíčku nezodpovídá. Při zaslání balíku na jinou adresu bude zásilka vrácena zpět odesílateli a doba na vrácení zboží se neprodlužuje.

 

 

Vrácení či výměna obuvi

Rádi Vám obuv, která Vám nesedí, případně se Vám nelíbí, vyměníme za jiný kus nebo Vám vrátíme peníze. Jak postupovat a jaké jsou podmínky? Nepoškozenou a nepoužívanou obuv Vám vyměníme do 14 dnů od doručení na Vámi uvedenou adresu. Ihned po přijetí zásilky s obuví, vždy doporučujeme pečlivě obuv odzkoušet a to v domácím prostředí. Při známkách venkovního nošení, bude Vaše výměna či vrácení zamítnuto. V případě vrácení zboží, je zákazník povinen vrátit obuv včetně krabice, ve které je obuv zabalena a to v původním stavu. V případě poškození, polepení nebo při známkách jiného poničení krabice, bude Vaše výměna zamítnuta a bude brána jako nesplnění obchodních podmínek. Zákazník tak ztrácí nárok na vrácení či výměnu zboží. Při zasílání obuvi vždy krabici zabalte tak, ať nedojde k poničení, v žádném případě nelepte adresu na krabici, tímto dochází k jejímu poškození. Peníze za vrácené zboží posíláme nejpozději do 14-ti dnů.

 

Co do balíčku vložit ? 

Fakturu,která vám byla zaslaná při zaplacení v emailu a zboží v původním stavu. 

Součástí vraceného zboží musí být vyplněný a podepsaný formulář pro vrácení zboží

Vaše platba Vám bude vrácena na účet do 14-ti dnů od přijetí balíčku na účet zákazníka. 

 

Pro jakékoliv informace nás neváhejte kontaktovat e-mailem infolawiki@seznam.cz